Автобіографія

1959

Народився в мальовничому селі Михалкове Чернівецькій області, розташованому на схилах Дністровського каньйону.

1977

З високими балами завершив навчання в середній школі. Активний учасник районних олімпіад та спортивних змагань.

1979

Пройшов строкову військову службу в ракетній бригаді ППО. Майстер ракетних військ. Командир відділення. Військове звання - сержант.

1986

Закінчив Київський державний університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста. Проходив стажування в органах прокуратури, внутрішніх справ та органах державного управління.

1987

Отримав перший професійний досвід в юридичній групі РАПО в Сокирянському районі, захищаючи інтереси садівничих радгоспів Буковини.

1991

Протягом чотирьох років займав посаду слідчого районних прокуратур в Чернівецькій області. Розслідував господарські злочини і злочини проти особистості, за що був неодноразово позитивно відзначений прокурором області.

1997

Бездоганно виконував службові обов'язки, займаючи посади:
- старший слідчий прокуратури міста Чернівці,
- слідчий з особливо тяжких справ прокуратури міста Чернівці,
- слідчий з особливо тяжких справ прокуратури Чернівецької області,
- слідчий з особливо тяжких справ відділу з розслідування кримінальних справ у сфері економіки управління з розслідування особливо тяжких справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України.
Успішно очолював слідчо-оперативні групи з розслідування тяжких економічних злочинів і злочинів проти особистості. Отримав заохочення від прокурора Чернівецької області та Генерального прокурора України. Позачергово присвоєно два класні чини.

1999

Протягом двох років займав посаду прокурора міста Чернівці. Завдяки співпраці з органами внутрішніх справ, Служби безпеки України, податковою міліцією та владою міста, були досягнуті рекордні успіхи в поліпшенні порядку і криміногенної ситуації в місті. Разом з колективом Прокуратури ефективно організував безліч правових процесів: охорону природи і захист прав дітей, нагляд за діяльністю органів внутрішніх справ та податкової міліції міста, підтримання державного обвинувачення в судах і захист інтересів громадян і держави.

2000

Отриманий досвід використовував, займаючи посаду заступника прокурора міста Києва.

2004

Протягом чотирьох років очолював прокуратуру Херсонської області. Завдяки професіоналізму та сумлінному ставленню до роботи, створив злагоджений колектив однодумців. Разом з ними поліпшив показники по всіх напрямах прокурорської діяльності. Розкрив тяжкі злочини проти особистості за більш ніж 10 минулих років. Тісна співпраця з правоохоронними органами, судами та органами місцевого самоврядування дозволила підняти авторитет прокуратури на надзвичайно високий рівень.

2004

Звільнився з займаної посади за власним бажанням, не підтримуючи курс тодішнього керівництва Генеральної прокуратури України. Отримав свідоцтво про право займатись адвокатською діяльністю.

2005

Отримав науковий ступінь «кандидат політичних наук»

2010

Плідно працював протягом шести років в Міністерстві охорони здоров'я України, очолюючи Департамент кадрової політики, освіти, науки та запобігання корупції. Розширив досвід державного управління. Автор і співавтор понад сотні наукових праць. Указами Президента України присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України» та нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

2013

Протягом трьох років проходив службу на посаді заступника начальника Головного управління представництва в суді, захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень Генеральної прокуратури України.

2014

В буремний час оновлення держави, був призначений на посаду заступника Генерального прокурора України. Організовував нагляд за діяльністю органів внутрішніх справ, СБУ і податкової міліції. Представляючи Генеральну прокуратуру України, був безпосередньо залучений до організації стримування агресії Російської Федерації проти України.

2019

Протягом трьох років був на посаді радника Голови Служби безпеки України на громадських засадах

теперішній час

Використовуючи накопичений десятиліттями досвід, займається щоденної адвокатською діяльністю. Здійснює захист інтересів громадян в кримінальному, господарському, цивільному та адміністративному судочинствах.

Довірте справу професіоналам!

Безкоштовна консультація цілодобово.